Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Panduru, despre Stancu propus la Inter: "As vrea sa joace bine la Steaua pentru inceput"

In jos 
AutorMesaj
+aT.dR3maR
Fondatori
Fondatori
+aT.dR3maR


Mesaje : 90
Data de înscriere : 07/03/2010

Panduru, despre Stancu propus la Inter: "As vrea sa joace bine la Steaua pentru inceput" Empty
MesajSubiect: Panduru, despre Stancu propus la Inter: "As vrea sa joace bine la Steaua pentru inceput"   Panduru, despre Stancu propus la Inter: "As vrea sa joace bine la Steaua pentru inceput" I_icon_minitimeMar Mar 09, 2010 2:13 pm

Propus la Inter, Bogdan Stancu nu a reusit decat un gol in 2010 la Steaua. Mitica deja il estimeaza la 10 milioane de euro.

Mai rezervat este Basarab Panduru care nu vrea sa comenteze declaratia agentului Becali, care l-a propus pe Stancu la Interul lui Mourinho:

"Bogdan Stancu este un jucator bun pentru Steaua. Daca cineva zice ca maine e de Chelsea, atunci eu trebuie sa comentez asta? Nu eu l-am propus la Inter. As vrea sa joace bine la Steaua pentru inceput.", a spus azi Panduru.

"Pe Bogdan Stancu l-am propus la Inter. Le-am spus oamenilor de acolo ca este un atacant pur sange, ca are multe calitati, ca este foarte tanar si ca e de mare vitor. Din momentul in care am facut acest lucru, scouterii lui Inter il monitorizeaza la fiecare meci", a declarat Agentul Becali aseara la gspTV.

Bogdan Stancu a fost propus de agentul Becali la Inter. Dragomir e sigur ca Stancu valoreaza acum 6 milioane de euro si ar putea creste pana la 10 milioane.

"Bogdan Stancu acum face 6 milioane de euro. In final face vreo 10. Stancu ar juca si acum la Inter. La cata foamete e acum in Romania, Steaua l-ar da si cu 5 milioane."
PE ACEEASI TEMA


Sursa: Sport.Ro !
Sus In jos
https://arcticzone.forumgratuit.ro
 
Panduru, despre Stancu propus la Inter: "As vrea sa joace bine la Steaua pentru inceput"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Steaua, cea mai slaba aparare in 2010! "Nu e normal sa iei 6 goluri in 3 meciuri!"
» Meci pentru Cozma! HCM - Veszprem, in optimile Ligii Campionilor!
» Efectul blur pentru un text
» cerere admin , joc pentru fani
» Comenzi gm pentru serverul World of Warcraft - WoW

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ArcticZone Diverse :: Sport-
Mergi direct la: